Gå til hovedinnhold Til toppen

We brengen vanavond (13 april) verschillende verbeteringen aan in ons boekingssysteem. Tussen 22:30 en 04:30 uur is het systeem niet toegankelijk of instabiel. Onze excuses voor het eventuele ongemak.

Vragen? Neem contact met ons op

Neem contact met ons op voor een vrijblijvend gesprek. We staan klaar om u te helpen, beantwoorden al uw vragen en nemen graag uw order in ontvangst.

Als u wenst, bieden we u transportovereenkomsten met prijzen en vastgestelde tijden. Onze vrachtdivisies in Langesund, Bergen, Stavanger, Hirtshals, Sandefjord en Strömstad nemen graag uw orders in ontvangst en regelen al het papierwerk, en u krijgt de service die u en uw klanten verdienen.

Neem telefonisch contact met ons op via +47 51 46 40 00 of e-mail naar freight@fjordline.com

Afdelingen

Freight Stavanger: freight.stavanger@fjordline.com
Freight Hirtshals: freight.hirtshals@fjordline.com
Freight Langesund: freight.langesund@fjordline.com
Freight Bergen: freight.bergen@fjordline.com

Contactpersonen

Claus Riis
Freight Director
claus.riis@fjordline.com

Håkon Leidland
Sales Manager Freight Norway
hakon.leidland@fjordline.com

Fredrik Langfeldt
Forwarding Manager Fjord Line
fredrik.langfeldt@fjordline.com

Katrine Christensen
Freight Sales & Business Support
katrine.christensen@fjordline.com