Gå til hovedinnhold Til toppen

Witamy na pokładzie MS Oslofjord

MS Oslofjord kursuje na popularnej trasie Strömstad–Sandefjord. Pasażerowie mają do dyspozycji doskonałą kuchnię i aż 1800 metrów kwadratowych sklepów. Zaletą naszego promu są również częste połączenia i nowoczesny wystrój.

Przewożąc około 400 000 pasażerów rocznie, staramy się nieustannie zapewniać jak najwyższy poziom usług. Pragniemy, aby prom MS Oslofjord zachwycał komfortem i oferował rozrywkę nawet dla najbardziej wymagających klientów podróżujących na trasie Strömstad–Sandefjord.

Atrakcyjne ceny w sklepie wolnocłowym

Główny sklep na promie MS Oslofjord oferuje duży wybór towarów w świetnych cenach.
Główny sklep na promie MS Oslofjord oferuje duży wybór towarów w świetnych cenach.

Ankieta przeprowadzona wśród naszych klientów wykazała, że możliwość zrobienia zakupów w sklepie wolnocłowym, oferującym duży wybór towarów w korzystnych cenach, to podstawowe oczekiwanie pasażerów. Po wejściu na pokład MS Oslofjord staje się oczywiste, że życzenia naszych pasażerów bierzemy na poważnie. Na promie znajduje się 1800 metrów kwadratowych sklepów, rozmieszczonych w niezwykle rozległej strefie wolnocłowej na pokładach 4 i 5.

Ciesz się wybornym posiłkiem

Restauracja Commander Buffet na pokładzie MS Oslofjord oferuje podróżnym wyborne jedzenie.
Restauracja Commander Buffet na pokładzie MS Oslofjord oferuje podróżnym wyborne jedzenie.

Mimo że to zakupy w strefie wolnocłowej stanowią priorytet dla pasażerów, oferujemy także bardziej tradycyjne formy rozrywki związane z rejsem, takie jak doskonała kuchnia. Można wybrać między posiłkiem w naszej dużej restauracji bufetowej albo kawiarni lub zdecydować się na lekką przekąskę w strefie wypoczynkowej Fjord of Coffee. Jeśli dopisze pogoda, można również cieszyć się drinkiem w jednym z lokali na górnym pokładzie – Skybar lub Sunbar.

Czas na rozrywkę

W Fjord of Beach Bar panuje fantastyczna atmosfera.
W Fjord of Beach Bar panuje fantastyczna atmosfera.

W Fjord of Beach Bar nasi barmani kuszą klientów wybornymi drinkami. Można też spróbować szczęścia przy stole do blackjacka lub jednym z wielu automatów do gry. Wybór należy do Ciebie. W kawiarni Fjord of Coffee rozrywkę zapewniają również regularne występy na scenie. Wypoczywaj, wiedząc, że kwestia rozrywki została dokładnie przemyślana. Przykładamy dużą uwagę do tego, co prezentujemy naszym pasażerom. Dzieci mogą również skorzystać z sali do gier i zabaw z basenem z piłkami na pokładzie 4.

Nowoczesne wnętrza

Podczas renowacji promu MS Oslofjord w 2014 r. zadbaliśmy o każdy szczegół. Dziś prom imponuje naszym pasażerom atrakcyjnymi udogodnieniami, przestronnością oraz komfortowym wnętrzem. Oczywiście bardzo nas to cieszy, ale wystrój wnętrz oraz dobór kolorów to tak naprawdę zasługa projektantów z firmy Falkum-Hansen Design.

Plan pokładów

 

Fakty dotyczące promu MS Oslofjord

Data dziewiczego rejsu MS Oslofjord: czerwiec 2014 roku
Długość: 134,5 metra
Szerokość: 24 metrów
Ładowność: ok. 1350 pasażerów i 370 samochodów