Gå til hovedinnhold Til toppen

Questions? Contact us

Neem contact met ons op voor een vrijblijvend gesprek. We staan klaar om u te helpen, beantwoorden al uw vragen en nemen graag uw order in ontvangst.

Als u wenst, bieden we u transportovereenkomsten met prijzen en vastgestelde tijden. Onze vrachtdivisies in Langesund, Bergen, Stavanger, Hirtshals, Sandefjord en Strömstad nemen graag uw orders in ontvangst en regelen al het papierwerk, en u krijgt de service die u en uw klanten verdienen.

Neem telefonisch contact met ons op via +47 51 46 40 00 , 06:00-20:15 (ex nationale feestdagen) of e-mail naar freight@fjordline.com

Openingstijden Kerst en Nieuwjaar:

 

Hirtshals:

24/12-2021: 06.30-09.30
25/12-2021: GESLOTEN
26/12-2021: 06.30-09.00 + 16.00-20.00
27/12-2021: 06.30-20.30
28/12-2021: 06.30-20.30
29/12-2021: 06.30-10.00
30/12-2021: GESLOTEN
31/12-2021: GESLOTEN
1/1-2022: 18.30-19.30

Langesund:

24/12-2021: GESLOTEN
25/12-2021: GESLOTEN
26/12-2021: 10.30-15.00
27/12-2021: 08.00-16.00
28/12-2021: 08.00-16.00
29/12-2021:08.00-16.00
30/12-2021: GESLOTEN
31/12-2021: GESLOTEN
1/1-2022: 12.00-15.00

Stavanger:

24/12-2021: 05.00-08.00
25/12-2021: GESLOTEN
26/12-2021: 17.00-20.00
27/12-2021: 05.00-20.00
28/12-2021: 05.00-20.00
29/12-2021:05.00-16.00
30/12-2021: GESLOTEN
31/12-2021: GESLOTEN
1/1-2022: GESLOTEN

Afdelingen

Freight Stavanger: freight.stavanger@fjordline.com
Freight Hirtshals: freight.hirtshals@fjordline.com
Freight Langesund: freight.langesund@fjordline.com
Freight Bergen: freight.bergen@fjordline.com

Contactpersonen

Claus Riis
Freight Director
claus.riis@fjordline.com

Håkon Leidland
Sales Manager Freight Norway
hakon.leidland@fjordline.com

Fredrik Langfeldt
Forwarding Manager Fjord Line
fredrik.langfeldt@fjordline.com

Katrine Christensen
Freight Sales & Business Support
katrine.norgaard.christensen@fjordline.com